TV komoda (skříň) Dancan Caroline bílá - zlatý dekor, šířka 140 cm

Neohodnoceno
12 550 Kč
Externí sklad (4 ks)

Moderní a elegantní TV komoda CAROLINE značky Dancan je krásný praktický a prostorný nábytek, který zaujme svou elegancí. Je vyrobena z vysoce kvalitních MDF desek v lesklé bílé barvě. Nohy jsou vyrobeny z kovu a ošetřeny zlatým lakem. Použití páté přídavné nohy zajišťuje optimální rozložení hmotnosti příslušenství uloženého uvnitř nábytku - čímž se zvyšuje jeho trvanlivost a stabilita. Zadní část komody a spodní část zásuvek z desek HDF. Zlatým dekorem je hliník zlaté barvy.

TV Komoda CAROLINE je vybavena třemi prostornými zásuvkami a otevřenou policí. Komoda nemá pro větší pohodlí žádné úchyty - jak na přední straně zásuvek, tak na dveřích. Systém Push to Open slouží k otevírání a zavírání zásuvky - jemným zatlačením se zásuvka automaticky otevře. Komoda CAROLINE je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a navržena s maximální péčí, aby sloužila a působila elegantně mnoho let.
 

TV komodu CAROLINE doporučujeme pro moderní, minimalistické a skandinávské interiéry a její jednoduchý styl usnadňuje uspořádání v jakémkoliv interiéru. Je možné ji skvěle kombinovat s dalšími produkty značky Dancan a produkty v naší široké nabídce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kód Kód: 99278
Kategorie: Nábytek
Barva: bílá, zlatá
Produktová řada: Dancan
Styl: glamour, moderní, skandinávský
Materiál: melaminová deska, HDF deska, kov
Šířka (cm): 137,5
Hloubka (cm): 46
Výška (cm): 29,5
Výška nohou (cm): 10
Průměr nohou (cm): 3
Tloušťka desky (cm): 1,8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: